Kurumsal

Hakkımızda

Merkezi İstanbul, Kartal’da bulunan Oksijen İlk Yardım Eğitim Merkezi Türkiye’de ilk yardımın doğru eller tarafından yapılmasının önemini bilen, ambulansın ve acil müdahalenin hasta/ kazazede yanına ulaşana kadar geçen altın dakikaların insan hayatında, kurtarıcı ve çok kritik anlar olduğu konusuna inanmış kişilerce kurulmuştur.

Bu inanç ile oluşturduğu vizyon ve misyonu, profesyonel, inovatif yönetim kadrosu ve eğitmenleri ile sunmakta olduğu hizmetlere bütünlük anlayışı ile yaklaşan, oluşturduğu üstün hizmet kalitesi, donanımı, yüksek müşteri memnuniyeti ve başarı oranı ile marka haline gelen Oksijen Ilk Yardım Eğitim Merkezi, ülkemizde sağlık ve eğitim gereksinimlerine özel ürettiği hizmet projeleri sunarak karşılık vermektedir.

Kurulduğu 2006 yılından itibaren kuralları belirleyen bir düşünce yapısı ile sektöründe lider firmalara, global ve yerel kuruluşlara ve bireylere ilk yardım eğitimleri vermeye devam eden Oksijen Ilk Yardım Eğitim Merkezi, 7500 katılımcının üzerinde ilk yardımcı yetiştirmiş ve bundan sonra da toplumun tüm kesimlerine ulaşmak üzere tüm hassasiyeti ve sürati ile yoluna devam etmektedir.

Oksijen, 2019 Nisan ayında Sağlık Bakanlığı tarafından özel olarak yetkilendirilmiş, İlk Yardım Eğitmenleri yetiştirmek üzere eğitimler kurgulayarak “İlk Yardım Eğitmeni Yetki Belgesi” düzenlemek için hak sahibi olmuştur. Oksijen İlk Yardım Eğitim Merkezi hem İlk yardımcılar yetiştirerek, hem de ilk yardım eğitmenleri yetiştirerek faaliyetlerini devam ettirmektedir.

Unutmayın, sağlıklı bir toplum için daha bilinçli olabiliriz, daha bilinçli olmak kolay, olmalıyız...